مادام مد | زیبایی ایرانی ، کیفیت جهانی

ما حامی تولیدکنندگان ایرانی هستیم!

خانواده مادام مد برای ما جایگاه ویژه ای دارد.

طراحان، برنامه نویسان، عکاسان، ادمین ها و سایر متخصصین هر کدام به نوبه خود نقش مؤثری در این خانواده ایفا می کنند. این همکاری ها در نهایت منجر به خلق زیبایی و ایجاد بستر و سیستم برای خریدی لذت بخش در کنار کسب درآمد شما عزیزان می شود.

درباره مادام مد

اهداف و چشم انداز مادام مد

تا کنون هزاران ساعت صرف پیشبرد این خانواده شده و همچنان نیز برای پیشرفت روزافزون آن همه تلاش خود را انجام خواهیم داد.

در مادام مد ارائه خدمات منطبق بر استاندارهای جهانی، فناوری های نوین بازاریابی، فناوری مالی، تولید محتوای ارزشمند، مسئولیت های اجتماعی و نوآوری از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است و سعی بر این می شود که کلیه عزیزان و همکاران برای کسب درآمد در سیستم مادام مد به هیچ منبع دیگری، تاکید می کنیم “به هیچ منبع دیگری” نیاز نداشته و بتواند با امنیت خاطر کامل به کسب درآمد عالی از سیستم همکاری در فروش مادام مد بپردازد.

در مادام مد همواره کسب رضایت مشتری و تحویل یک محصول در قالب ارزش پیشنهادی اولویت کار ما بوده است. دستیابی به هر فناوری، در هر نقطه از دنیا، حتی اگر دور از دسترس به نظر برسد برای ما در اولویت قرار خواهد داشت.

محصول ما در قالب یک ارزش پیشنهادی شامل کیفیت، نوآوری، یادگیری و فرصت کسب درآمد به مخاطبین ارائه می گردد.

تجربه خوب شما اولویت برنامه های کاری ما می باشد و برای این منظور هر ابزاری که ما را به این هدف برساند، اگرچه دور از دسترس باشد تامین خواهیم کرد.

از اینکه مادام مد را بعنوان بخشی از دنیای خود انتخاب نموده اید، سپاسگزاریم!

ماموریت مادام مد

مادام مد در انجام ماموریت خود، 4 اصل را همواره رعایت خواهد کرد که به ما می گوید چگونه فکر کنیم، چگونه عمل کنیم و چگونه با یکدیگر رفتار کنیم.

4 اصل مادام مد در انجام ماموریت
متن راهنمای خود را در اینجا اضافه کنید

احترام

 • پیشنهاد دادن به جای اجبار و تحمیل عقاید
 • دعوت به همکاری به جای قدرت نمایی
 • صداقت در گفتار و عمل
 • خوش اخلاق بودن
 • وقت شناسی
 • تجلیل از دستاوردهای فرد یا تیم در جهت بهبود عملکرد و قدردانی به پاس همکاری
 • گوش شنوا داشتن
 • پذیرفتن اشتباهات

مشتری محوری

 • تحویل خدمات به نحو احسنت و در سریعترین زمان ممکن
 • اطمینان از تحویل و اطلاع رسانی در جهت جلب رضایت مخاطب
 • افزایش آگاهی مخاطب از خدمات، محصولات و شفاف سازی
 • ارائه تولید محتوای با کیفیت در انواع مختلف در جهت افزایش درآمد همکاران

کیفیت

تامین محصول، خدمات پس از فروش، آموزش، تولید محتوا، فرصت کسب درآمد، ابزارهای فروش و بازاریابی و پشتیبانی بخش های مهمی هستند که جزئیات در آنها اولویت دارد.

کیفیت از دیدگاه مادام مد، نحوه چینش جزئیاتی از محصول و خدمات است که در تطابق با خواسته های مخاطب باشد و در نهایت به خلق یک تجربه خوب برای او کمک کند.

ارزش آفرینی و نوآوری

هر آنچه مادام مد برای مخاطبان و مشتریان خود ارائه می دهد، قطعا در جهت ارزش آفرینی به مخاطبان عزیز خواهد بود تا حس خریدی لذت بخش را در کنار کسب درآمد برای آنها به ارمغان بیاوریم.

با وجود پیچیدگی در تامین و تحویل خدمات و تولید محتوای ارزشمند، ما ارزش آفرینی را برای مخاطبان خود رعایت خواهیم کرد. در هر محصولی از شرکت که مصرف کنندگان و همکاران با آن سروکار خواهند داشت، ارزش آفرینی برای کاربری و ایجاد تجربه خوب رعایت خواهد شد.

خلق راهکار جدید برای نوآوری در تولید محتوا و آموزش های کاربردی مفید در جهت رفع نیاز و مشکل مخاطب، دغدغه همیشگی مادام خواهد بود.

در مادام مد، چه در تولید و چه در ارائه خدمات آموزشی، خلق راهکارهای جدید را در برنامه خود داریم، به نحویکه به رفع یک مشکل ناشناخته در سریعترین زمان ممکن کمک کند.

« به خانواده مادام مد خوش آمدید. »