عطر ماه تولد شما کدومه؟ با توجه به ماه تولدتان چه عطری باید استفاده کنید؟

اگرچه اغلب مورد توجه قرار نمی گیرد، اما تأثیری که ماه تولد فرد دارد تأثیر شگفت انگیزی بر شخصیت شما دارد. به این ترتیب، اگر می‌خواهید عطری را انتخاب کنید که مناسب شما باشد، باید عواملی مانند این ماه تولد، گل‌های تولدتان و تأثیری که هر دو دارند را در نظر بگیرید. از آنجایی که تعیین اینکه کدام ماه ها و عطرها با یکدیگر همخوانی دارند می تواند چالش برانگیز باشد، ما چند توصیه را برای شروع کار شما جمع آوری کرده ایم.

عطر یکی از محصولاتی است که افراد زیادی به استفاده از آن علاقه دارند  شاید شما نیز دوست داشته باشید از عطر ماه تولد خود استفاده کنید. عطر یکی از محصولاتی است که افراد زیادی به استفاده از آن علاقه دارند. همان‌طور که میدانید  ماه تولد روی  شخصیت فرد و نگرش او  نقش به‌ سزایی دارد. برخی از افراد چنین صحبت هایی را قبول دارند اما عده‌ای دیگر  این مسائل را قبول ندارند و به آن را تنها نظر شخصی میدانند  حالا بدور از پذیرش یا عدم‌پذیرش این موضوع آگاهی از عطر ماه تولد می‌تواند نکته جالب و جذابی برای شما باشد مخصوصا در ارتباط با خانم ها این موضوع می‌تواند در انتخاب عطر نیز به افراد کمک کند و گزینه‌های بیشتر و بهتری داشته باشیم.

عطرها نیز مانند انسان‌ها پیچیدگی‌های زیادی دارن که حتی میشه گفت در قبال هر شخص یک رایحه مجزا میتونه باشه که شرکت‌های تولیدکننده عطر برای تهیه آن چند اسانس مختلف را با هم ترکیب می‌کنند. ترکیب این اسانس‌ها سبب تشکیل رایحه های مختلفی می شوند. انواع رایحه‌های متفاوتی بین عطرها وجود دارد که  شامل گرم و خنک مدیترانه‌ای شیرین، تلخ، میباشند . انتخاب عطر مناسب نیز مانند انتخاب سایر لوازم و وسایل آدم بیشتر شخصیتی هست. زیرا یک بوی خوب می‌تواند روی افرادی که با شما در ارتباط هستند تاثیر زیادی بگذارد. یک رایحه خوش میتواند باعث تقویت رابطه ها شود. این موضوع به قدری مهم است که در موفقیت‌های شما نیز نقش دارد چه در کار و چه در زندگی.

عنصر ماه تولد

عطر ماه تولد شما کدام است؟

عطرها مانند امضای شخصی افراد به شمار می‌روند به همین دلیل است که امکان دارد بوی یک رایحه تا سال‌ها در ذهن شما بماند. عطر ماه تولد یک گزینه عالی برای هدیه دادن نیز به شمار می‌رود همین که به شخص مقابل بگویید هدیه مناسب ماه تولد شما هست باعث روحیه بیشتر میشود. سعی کنید انتخاب عطر را بسیار باحوصله انجام دهید زیرا یک انتخاب مناسب سبب ماندگاری شما در ذهن افراد می‌شود عطر در ذهن آدم میرود به یادگار ممکن است این موضوع برای شما نیز پیش آمده باشد که در یک جمع بزرگ حضور دارید و ناگهان فردی وارد آن می‌شود.

به محض ورود آن فرد عطر دلنشینی به مشام می‌رسد که خاطرات گذشته را برای شما تداعی می‌کند.  عطر و ادکلن زمانی که بر اساس ماه تولد انتخاب می شود احساس بهتری درون شما ایجاد می کند چون با عناصر وجودیتان یک هست و  قطعا جذابیت بیشتری برایتان دارد  به طور کلی عناصر انتخاب  به 4 دسته آب، خاک، آتش و هوا تقسیم می شوند که هر کدام ویژگی هایی مخصوص دارند. عطر متولدین هر ماه بر اساس این عنصرهای معرفی شده تعیین می شود.

عنصر آب

عنصر آب

شاید برایتان جالب باشد بدانید این محصول بر پایه آب است و انواع نت های مشک، وانیل، گل یاس، گل مریم، گل ارکیده، مگنولیا و … را در خود جای داده است. عطر زنانه دیور یکی از بهترین گزینه هایی است که می توان در معرفی عطر زنانه با رایحه گلی نام برد.

عنصر خاک

عنصر خاک

افرادی که در ماه های اردیبهشت، شهریور و دی متولد شده اند، عنصر حیاتی آن ها خاک است. چنین افرادی سرشار از خلاقیت، هنر و انرژی هستند. اردیبهشت: اردیبهشت ماهی ها، بیشتر به سمت عطرهایی جذب می شوند که به خاک مرتبط است و رایحه ملایمی دارد. اگر تمایل دارید برای اردیبهشتی های عزیز عطر بخرین، به سراغ عطر و ادکلن هایی که در نت های آن چوب، گل یاسمن، گل رز، صندل، ترنج، عنبر و .. وجود دارد، بروید.

عنصر آتش

عنصر آتش

عنصر حیاتی متولدین ماه های فروردین، مرداد و آذر، آتش است. به طور کلی این افراد به دلیل انرژی بالا، روحیه فعال و ذهن قدرتمندی که دارند، عاشق رایحه های تند و تیز هستند. اگر دوست دارید با خرید یک عطر خاص برای ماه تولد عنصر آتش را سوپرایز کنید، بهتر است رایحه‌هایی مانند رزماری، عنبر، پاتچولی و گل مریم را انتخاب کنید.

عنصر باد

عنصر هوا

ماه مهر، بهمن و خرداد در دسته عنصر هوا قرار می گیرند. متولدین این ماه ها افرادی اجتماعی، متفکر و شوخ طبع هستند که بیشتر به رایحه های کاج، سدر، گل های رز و نرگس، نت های چوبی و … علاقه دارند. پیشنهاد می شود هنگام خرید عطر ماه تولد برای عنصر هوا، رایحه های ترکیبی گلی، میوه ای و چوبی را در نظر بگیرید.

عطر ماه تولد فروردین

عنصر این ماه آتش است. فروردین ماهی‌ها به طور ذاتی جذاب و سخاوتمند هستند آن‌ها خیلی زود افراد را می‌بخشند و بدی‌های آن‌ها را فراموش می‌کنن به همین دلیل آن‌ها جذب عطرهایی می‌شوند که شاد و قوی هستند همچنین بوی تندی دارد. فروردینی های عزیز چون در فصل بهار متولد شدند رایحه‌های بهاری و عطرهای ملایم گل نیز می‌تواند شور و شوق زیادی در آن‌ها ایجاد کند.

 

عطر فروردین ماه

عطر ماه تولد فروردین زنانه

 این عطرها ماه تولد فروردین دارای رایحه شیرین و ملایمی است که آن را برای خانم‌های شیک‌پوش و سخت‌پسند مناسب می‌کند  بولگاری اومنیا آمتیس یکی از عطرهای محبوب متولدین فروردین محسوب می‌شود. نت بویایی این عطر شامل مشک گلی می‌شود، به همین دلیل اغلب از آن برای فصل‌های گرم سال استفاده می‌کنند. در نت اولیه عطر رایحه گریپ فروت و ترکیبات سبز وجود دارد. نت میانی شامل زنبق و رز می‌شود و در رایحه پایانی آن گل‌های خوش عطر و رایحه‌های چوبی استشمام می‌شود.

عطر ماه تولد فروردین زنانهخرید ادکلن زنانه سنورا 

 

عطر ماه تولد فروردین مردانه

بواگاری، همان طور که گفتیم فروردینی ها با شور و نشاط هستند این عطر بوی شیرینی دارد که سمبل شور و هیجان در متولدین فروردین است و استفاده از آن شخصیت فرد را با انرژی و خونگرم نشان می‌دهد.. استفاده از رایحه آلو سیاه، گریپ فروت، فلفل، دارچین، سیب سبز و هل آن را بسیار باکلاس کرده است. در نت پایانی عطر لاکوست بوی وانیل، رایحه چوب صندل و نیشکر به مشام می‌رسد.  این عطر برای آقایان متولد فروردین گزینه بسیار مناسبی محسوب می‌شود.

عطر ماه تولد فرودین مردانهخرید ادکلن مردانه چیواری اجمل

عطر ماه تولد اردیبهشت

خصیصه آدم های اردیبهشت‌ماهی‌ها مهربان صبور و قابل‌اعتماد هستند. چنانچه متولدین این ماه بخواهند مناسب با ماه تولد خود عطر خریداری کنند رایحه‌های ملایم و از خاک مانند چوب صندل، گل یاسمن و رز گزینه های خوبی هست اردی بهشتی ها آن‌ها روحیه بسیار حساس و عاشقانه‌ای دارند عنصر تشکیل دهنده ماه تولد اردیبهشت خاک است.

عطر ماه تولد اردیبهشت

عطر ماه تولد اردیبهشت زنانه

Miracle Blossom میراکل بلاسم به شمار می‌رود. این عطر رایحه‌ای از گل‌های خوشبو که بوی شیرینی دارند، مانند گل یاس به همراه مقدار کمی رایحه میوه‌ای، همچنین گل صد تومانی در خود دارد.  مجموعه بسیار بی‌نظیر از عطرهای گلدار که سمبل عشق و علاقه به اطرافیان است، به همین دلیل افراد خیلی سریع مجذوب آن می‌شوند. خانم‌های متولدین اردیبهشت می‌توانند در اغلب فرصت‌ها از این عطر استفاده کنند.ادکلن زنانه متولد اردیبهشتخرید ادکلن زنانه رناتا اجمل

عطر ماه تولد اردیبهشت مردانه

 Amouage Figment Man  هر مرد که بر اساس عطر ماه تولد که انتخاب کنه، خصوصیات منحصربه‌فرد خود را در معرض دیگران  می‌گذارد. انتخاب عطر بر اساس ماه تولد می‌تواند راهکار خوبی برای یک خرید بی‌نظیر  محسوب شود یکی از ابزارهایی که ویژه متولدین اردیبهشت است، عطر مردانه Amouage Figment Man به شمار می‌رود. افرادی که از این عطر استفاده می‌کنند، می‌توانند خاطره خوبی را در ذهن بر جای بگذارند. از رایحه‌های تشکیل‌دهنده آن می‌توان به چوب صندل، خاک، شمعدانی، لیمو و فلفل اشاره کرد. سایر عطرهایی که آقایان می‌توانند استفاده کنند. می‌توان به چوب صندل، خاک، شمعدانی، لیمو و فلفل اشاره کرد. سایر عطرهایی که آقایان می‌توانند استفاده کنند.

عطر ماه تولد خرداد

خردادی ها هوش هیجانی این افراد به‌شدت بالاست ذهن افراد متولد خرداد پر از فکرهای خلاقانه و ایده‌های نو است.. هوا عنصری که با متولدین خرداد ارتباط دارد بنابراین عطر آن‌ها باید بوی تازه و ملایمی داشته باشد جوزهندی، گل نرگس و گیشنیز  می‌تواند آن‌ها را سر ذوق آورد. گل همیشه بهار نیز روحیه  تازه‌ای به این افراد که می‌خواهند زندگی فعالی داشته باشند، می‌دهد. در قسمت پایین به عطر ماه تولد خرداد مردانه و زنانه اشاره می‌کنم.

 عطر ماه تولد خرداد زنانه

خردادی ها خاص هستند عطر ماه تولد متولدین خرداد بسیار خاص است خردادی ها بسیار شیک‌پوش هستند. کسانی که در انتخاب عطر سلیقه خاصی دارند و بسیار شیک‌پوش هستند و مطمئنا می‌توانند ورساچه Bright Crystal Absolu از این گزینه استفاده کنند. عطر ورساچه از رایحه‌های میوه و شکوفه‌های بسیار خوشبوی طبیعت استفاده کرده است. گل صد تومانی، ماگنولیا، انار، کهربا، یوزو، چوب ماهون،  نیلوفر آبی و مشک از رایحه‌های این عطرها به شمار می‌روند.ادکلن زنانه چنل چنسی پاشاخرید ادو پرفیوم زنانه چنل چنسی پاشا

عطر ماه تولد خرداد مردانه

ورساچه EROS ورساچه اروس ویژه آقایان سخت‌پسند است.  اگر به استایل خود اهمیت می‌دهید، ورساچه گزینه خوبی برای شماست. استفاده از ورساچه، خوش ذوق بودن  آقایان را نشان می‌دهد. می‌توان گفت که این عطر بر اساس عشق و علاقه ساخته شده است. رنگ فیروزه‌ای بطری آن  نشان‌دهنده دریای مدیترانه است. در عطر ماه تولد خرداد مردانه از عصاره‌های نعناع ،سیب، شمعدانی، درخت بلوط، دانه تونکا، خس خس، خزه درخت بلوط و وانیل استفاده کردند.

ادکلن مردانه ورساچهخرید ادکلن مردانه ورساجه اروس پاشا 50 میل

عطر ماه تولد تیر

این افراد بسیار رمانتیک و احساسی در برخورد با مسائل و دیگران هستند  متفکرترین افراد در صور فلکی کسانی هستند که در تیر متولد شدند عنصر وجودی آن‌ها آب است و بسیار احساسی هستند. در کنار احساسی بودن تیر ماهی‌ها ذاتی فریبنده و وحشی نیز دارند  بهترین عطرهایی که این افراد می‌توانند در استایل خود به کار ببرند، رایحه‌هایی نظیر وانیل دارچین گل یاسمن و نعناع هندی دارد.. در ادامه عطر ماه تولد تیر زنانه را به شما معرفی می‌کنیم.

ادکلن مردانه بلوشنل خرید ادوپرفیوم بلو شنل پاشا 50 میل

عطر ماه تولد تیر زنانه

GUCCI Guilty یکی از بهترین عطرها برای افراد تیرماهی به شمار می‌رود. افراد جذاب و شیک‌پسندی که برای استایل خود اهمیت زیادی قائل هستند، از این عطر استفاده می‌کنند. رایحه شیرین آن با خصیصه‌های تیرماهی‌ها سازگاری دارد. در این عطر از رایحه‌های عنبر، شمعدانی، انگور سیاه، مشک سفید، هلو و نعنای هندی استفاده شده است. اگر دوست دارید خاطره خوبی از خود در ذهن افراد به جا بگذارید، از این عطر استفاده کنید.

ادکلن زنانه جنیفرخرید ادکلن زنانه جنیفر پاشا 50 میل

عطر ماه تولد تیر مردانه

چنانچه آقایان تیرماهی تمایل دارند بر اساس ماه تولد خود عطر انتخاب کنند، هرگز نباید از کنار نام آلفرد دانهیل به‌سادگی عبور نمایند. این عطر رایحه شرقی و شیرینی را تداعی می‌کند بنابراین بهترین گزینه برای استفاده در فصول بهاری به شمار می‌رود. قطعا افرادی که این عطر را انتخاب می‌کنند بسیار باسلیقه و شیک هستند.

عطر ماه تولد مرداد

 مردادی ها بسیار جذاب و خلاق هستند عنصری که با متولدین این ماه ارتباط دارد آتش است افراد متولد مرداد روحیه بسیار قوی و پرانرژی دارند. افرادی که در مرداد متولد شدند به رایحه‌هایی مانند رزماری، عنبر، پاتچولی و گل مریم علاقه زیادی دارند. همچنین باید عطری که مردادی‌ها انتخاب می‌کنند، حاوی عطر چوب باشد و از تنوع زیادی برخوردار باشد.

عطر ماه تولد مرداد زنانه

Laura Biagiotti Venezia عطر ماه تولد برای خانم‌های مردادی محسوب می‌شود. رایحه این مدل شیرین و گرم است. به همین دلیل هنگام استشمام عطر ماه تولد مرداد زنانه باید احساس نشاط و شادابی کنید. رایحه‌هایی که در این عطر وجود دارد شامل انگور فرنگی سیاه، یاس، چوب صندل، رزین، لانگ یلانگ، آلو، رز و وانیل می‌شود. شما می‌توانید آن را بدون هیچ محدودیتی در روز و شب استفاده کنید.

عطر ماه تولد مرداد مردانه

یکی از عطرهای بسیار محبوب مردادماهی ها Diesel Only The Brave به شمار می‌رود. رایحه استفاده شده در این عطر لیمو ترش، بنفشه، چرم، کهربا، سدر، بوته وحشی و نارنگی است. پخش بوی این عطر بسیار مناسب است همچنین ماندگاری زیادی روی لباس دارد. عطر ماه تولد مرداد مردانه Diesel Only The Brave در استایل شما جادو می‌کند.

ادکلن مردانه آکوا بولگاریخرید ادوپرفیوم آکوا بولگاری پاشا 50 میل

عطر ماه تولد شهریور

شهریوری ها آن‌ها دانش و اطلاعات زیادی در مورد موضوعات مختلف دارند  آرامش بسیار زیادی در شخصیت افراد شهریوری وجود دارد  از رایحه‌های ترکیبی این ماه می‌توان به میوه هلو و چرم اشاره کرد. عنصر وجودی این افراد خاک است. افراد شهریوری عطر دارچین و صندل را می‌پسندند.

عطر ماه تولد شهریور زنانه

این عطر ماه تولد را به‌عنوان عطری پر از  از آرامش و انرژی می‌شناسند. خانم‌های شهریوری که سلیقه خوبی دارن قطعاً این عطر را می‌پسندند. رایحه این عطر شیرین و خنک است و در آن از عصاره خیار، گریپ فروت، گل سوسن و بنفشه استفاده شده است. عطر ماه تولد شهریور زنانه Be Delicious  DKNY استایل شیکی به شما می‌دهد.

ادوپرفیوم زنانه اکلتخرید ادوپرفیوم زنانه الین پاشا

عطر ماه تولد شهریور مردانه

اگر از شهریور ماهی‌هایی هستید که رایحه سنگین عطرها برای شما اهمیت بالایی دارد، عطر مونت بلک برای شما گزینه محبوبی است. بوی خوش این عطر خیلی سریع در فضا پخش می‌شود و حس شادابی را به اطرافیان شما القا می‌کند. از رایحه‌های به کار رفته در این عطر می‌توان به شمعدانی، میوه‌های خنک، نارنج، آناناس، اسطوخدوس، خزه و میوهای خشک اشاره نمود.

عطر ماه تولد مهر

شخصیت آرام  ساده‌ای در متولدین ماه مهر دیده می‌شود. به همین دلیل رایحه شیرین و ملایم برای آن‌ها بسیار جذاب است. عنصر وجودی آن‌ها هواست به همین دلیل این افراد از نیروی ذهنی قوی برخوردارند. اگر می‌خواهید  به افراد مهرماهی عطر هدیه بدهید، بهتر است سراغ رایحه‌هایی بروید که علاوه‌بر ملایم بودن کمی شیرین هستند.

عطر ماه تولد مهر زنانه

الیزابت نام این عطر ماه تولد از یکی از خیابان‌های معروف شهر نیویورک برگرفته شده است. به دلیل شیرین بودن آن، مهرماهی‌ها حس خوبی نسبت به آن دارند. رایحه‌های به کار رفته در الیزابت آردن شامل چوب صندل، گل بنفشه، گل یاس، گل رز، شکوفه لیمو، هلو، چوب میخک، وانیل، عنبیه، گل مریم، سوسن و مشک می‌شود.

عطر ماه تولد مهر مردانه

لالیک انتخاب بسیار ایده‌آلی برای مردان مهرماهی محسوب می‌شود. این عطر نمادی از عشق و صفا به شمار می‌رود و به دلیل پخش بوی خوب و ماندگاری بالا بسیار محبوب است. در رایحه آن از مشک سدر هل فلفل و عنبر استفاده شده است.

ادوپرفیوم مردانه تق هرمسخرید ادوپرفیوم تق هرمس پاشا 50 میل

عطر ماه تولد آبان

شخصیت افراد متولد آبان با قدرت و مستقل در آن‌ها به هر هدفی که داشته باشند، می‌رسد. رایحه‌ای که این افراد دوست دارند، چوب صندل، سدر، وانیل و مشک است. ما به افراد آبان ماهی عطرهای زیر را پیشنهاد می‌کنیم.

عطر ماه تولد آبان زنانه

 Bvlgari Jasmin Noir EDP این عطر زنانه بهبودی با روحیه افراد متولد آبان سازگاری دارد و حس قدرت را به آن‌ها القا می‌کند. برای تهیه این عطر از بوی یاسمن و شیرین بیان استفاده کردند. به همین دلیل بعد از استفاده افراد را مجذوب خود می‌کند. خانم‌های شیک و لاکچری می‌توانند در استایل خود از این عطر ماه تولد استفاده کنند. رایحه‌هایی همچون توکا، شیرین بیان، بادام  و مشک نیز در این عطر وجود دارد.

عطر ماه تولد آبان مردانه

Lalique Encre Noire عطر لالیک انکر نویر انتخاب آقایان آبان‌ماهی به شمار می‌رود. این عطر طرفداران بسیار زیادی دارد. از رایحه‌های این محصول می‌توان به خس خس، چوب کشمیر، اسطو خدوس، جوز، سرو، مشک و گریپ فروت اشاره کرد. آقایانی که از این عطر استفاده می‌کنند، در مهمانی‌ها بسیار جذاب به نظر می‌رسند.

عطر ماه تولد آذر

یکی از خصوصیاتی که متولدین آذر دارند، شوخ‌طبعی و شاد بودن انها   است آن‌هاست. بنابراین در انتخاب عطری که باید متناسب با ماه تولد باشد، رایحه شیرین را انتخاب کنید. این عطرها اگر رایحه‌ای از مرکبات داشته باشند، بسیار بهتر است. آذرماهی‌ها بر اساس عنصر آتش دارای شخصیت ماجراجویی هستند.

عطر ماه تولد آذر زنانه

j’adore dior عطر دیور از گل‌های بسیار خوشبو همراه با مرکبات تشکیل شده است. به همین دلیل حس شادی را به افراد می‌دهد. استشمام این عطر، شادی را روی لب‌های شما به وجود می‌آورد. در این عطر ماه تولد رایحه‌ای مانند ماندارین، بهار نارنج، لیمو، گل یاس، جوز هندی، مشک و وانیل در آن وجود دارد.

عطر ماه تولد آذر مردانه

porsche design the essence  بر اساس تحقیقاتی که صورت گرفته است، مردانی که متولد آذرماه هستند، شیفته این عطر می‌شوند.  بعد از اینکه بوی پورش دیزاین اسنس تند و تیز را تجربه کردید، همیشه آن را در  استایل خود خواهید داشت. در رایحه‌های این عطر از سرو کوهی، روی چوب و زغال اخته استفاده شده است. این ترکیب دوگانه سبب شده تا بوی شادابی، همراه با طراوت و شیرینی به مشام برسد.ادوپرفیوم مردانه z4

خرید ادوپرفیوم مردانه z4 پاشا 50 میل

بعد از گذشت چند دقیقه، نت‌های آغازی جای خود را به نت‌های میانی می‌دهند. در نت‌های میانی از چوب درخت کاج، تخم گشنیز و فلفل استفاده شده است. بودن این رایحه‌ها سبب می‌شود، هیجان و شور و شوق خاصی به افراد منتقل شود. در آخر نیز نت‌های پایانی که شامل گیاه بانک چوب می‌شود، مشام شما را خوشبو می‌کنند.

عطر ماه تولد دی

دی ماهی‌ها شخصیت ساده و بی‌ریایی دارند. به همین دلیل عطری که استفاده می‌کنند نیز باید این شفافیت را خیلی خوب نشان دهد. از آنجایی که عنصر وجودی آن‌ها خاک است، عطر‌ ماه تولد که برای آن‌ها مناسب است شامل گل یاسمن، رایحه‌های چوبی و چرمی می‌شود.

عطر ماه تولد دی زنانه

 Dior Hypnotic Poison عطری که معرفی کردیم، به دلیل شیرینی و گرمی خود با شخصیت دی ماهی‌ها سازگاری خوبی دارد. عطر در بین خانم‌های دی ماهی محبوبیت زیادی دارد و رایحه‌های به کار رفته در آن شامل گل مریم، نارنگی، چوب صندل، مشک، زیره سیاه، نارگیل، بادام، زنبق دره، زردآلو و وانیل می‌شود.

عطر ماه تولد دی مردانه

Burberry London مدل بربری لندن یکی از عطرهایی است که نزد آقایان اذری محبوبیت خوبی دارد. این عطر با بوی تند برگ‌ها، ادویه جات و مرکبات ساخته شده است. به همین دلیل بهتر است از آن در فصول سرد سال استفاده کنید.

عطر ماه تولد بهمن

بهمن‌ماهی‌ها شخصیت کنجکاو و صادقی دارند. عنصر وجودی این افراد آب است. عطر مناسب این ماه دارای رایحه گل‌های خوشبو و مرکبات است.

عطر ماه تولد بهمن زنانه

Burberry Brit Rhythm این عطر موجی از شادابی و لطافت را به اطرافیان شما انتقال می‌دهد. این عطر رایحه‌ای شیرین و گرمی دارد.  ترکیبات به کار رفته در آن شامل ریشه زنبق زرد، فلفل صورتی، خزه، نت‌های چوبی و شکوفه پرتقال می‌شود. این عطر ماه تولد بهمن زنانه استایل را خاص جلوه می‌دهد.

ادوپرفیوم مردانه لاویه است بلخرید ادوپرفیوم زنانه لاویه است بل پاشا 50 میل

عطر ماه تولد بهمن مردانه

amouage journey  این عطر ماه تولد از برند آمواج  مجذوبیت بالایی برای مردان بهمن‌ماهی دارد. هنگامی که این عطر به مشام اطراف می‌رسد. بوی دارچین، فلفل سیچوان و روغن بهار نارنج حس می‌شود. این عطر حس خوبی به شما می‌دهد. پس از استفاده از آن بوی تنباکو و درخت توت در نت میانی به مشام می‌رسد. افرادی که رایحه تنباکو و اسموکی دوست دارند، به این عطر علاقه‌مند می‌شوند.

عطر ماه تولد اسفند

 شخصیت اسفندی‌ها گرم و مهربان است. به همین دلیل عطری که استفاده می‌کنند باید به خوبی مهربانی و جذابیت و آن‌ها را به دیگران نشان دهد. رایحه گل‌ها ایده‌آل‌ترین گزینه برای خانم‌های متولد اسفند می‌توانند از عطر channel coco noir در استایل خود استفاده کنند.

عطر ماه تولد اسفند مردانه

channel coco noir  یکی از انتخاب‌های لاکچری محسوب می‌شود و خانواده خانم‌های باسلیقه از آن خوششان می‌آید. در رایحه اولیه آن از گریپ فروت و ترنج استفاده شده است، اما در نت میانی عطر یاسمن، رز، شمعدانی و نرگس به مشام می‌رسد. نت پایانی آن شامل نعنای هندی، دانه تونکا، چوب صندل سفید و مشک است.

عطر ماه تولد اسفند زنانه

 Made To Measure این عطر ماه تولد برای آقایان اسفند ماهی بسیار مناسب است. به‌محض پخش بوی آن در هوا،  عطر ترنج، اسطوخودوس و دانه دانیس  را استشمام می‌کنیم. در نوت دومین از سرو کوهی، آلو  و توت‌فرنگی استفاده شده است. نت پایانی این عطر ماه تولد اسفند مردانه نیز با بوی گل لادن نعناع هندی و چرم شما را جادو می‌کند.

هر هفته کالاهای جدید اضافه می کنیم!

اگه میخوای از تخفیفات شگفت انگیز ما جا نمونی، شماره موبایلت رو بزار بهت پیامک میدیم!

سبد خرید

ورود

ورود | ثبت نام
Instagram YouTube linkedin Telegram
فروشگاه
0 علاقه مندی
0 محصول سبد خرید
حساب کاربری من
اطلاع از مقالات و تخفیفات

میخوای همراه با مقالات کد تخفیف هم برات ارسال کنیم؟

آدرس ایمیلت رو وارد کن تا جا نمونی!