15 ترکیب رنگ موی روشن جدید و پرطرفدار

رنگ هایی که برای موهایمان انتخاب می کنیم باید با رنگ پوستمان هماهنگ باشد. رنگ‌های پوست گرم در مقابل رنگ‌های موی گرم بهترین ظاهر را دارند و رنگ‌های سرد در رنگ‌های موی سرد بهتر به نظر می‌رسند. ساده به نظر می رسد، درست است؟ خوب، زمانی که ته رنگ پوست خود را فهمیدید اینجاست که وارد فرآیند انتخاب رنگ مو می شویم. هنگامی که تناژ رنگ پوست خود را شناسایی کردید، می توانید بهترین سایه های رنگ مو را متناسب با پوست خود تعیین کنید. در این مقاله لیستی از رنگ های روشن و جدید به شما معرفی میشود.

قبل از اینکه تصمیم بگیرید موهای خود را چه رنگی کنید، ابتدا باید رنگ چهره خود را در نظر بگیرید، زیرا این دو رنگ باید مکمل یکدیگر باشند. در هر دسته از رنگ‌های چهره، رنگ‌هایی از سرد تا گرم وجود دارد. سپس باید در نظر بگیرید که آیا پوست روشن، متوسط، زیتونی یا تیره دارید. رنگ موی روشن جدید با توجه به رنگ پوست، رنگ چشم و پایه رنگ موهایتان انتخاب میشود.

آیا داشتن موهای روشن واقعا جذاب است ؟ ما نه می‌توانیم تأیید کنیم و نه تکذیب، اما دیدن رنگ مو بلوند باعث می‌شود هر کسی آن را امتحان کند. اگر در حال و هوای تازه کردن رنگ مو هستید یا دوست دارید تغییر جشمگیری را انجام دهید، ما همه گزینه ها را داریم. چه از سایه پلاتینیوم به رنگ مریلین مونرو استفاده کنید یا رنگ مورد علاقه ما، بلوند خاکستری، همه جوانب مورد نیاز را در نظر بگیرید تا به شما کمک کند رنگ موهای خود را انتخاب کنید . ما در این مقاله چند پیشنهاد جذاب با تناژ روشن و بلوند، را برای شما لیست کردیم تا زیبایی خود را دوچندان کنید.

ترکیب رنگ مو روشن

15 ترکیب رنگ موی روشن و جدید

رنگ بلوند یک رنگ مورد علاقه تمام دوران ها و افراد است، با سایه های رنگی که به طور پیوسته در سراسر طیف از رنگ های گرم به سرد تغییر می کند. از پلاتین تا خاکستری، طلایی تا عسلی، سایه های بلوند همیشه جذابیت و خوشرنگی خود را داشته اند. رنگ موی روشن جدید همیشه پرطرفدار و خواهان کسانی است که بدنبال تغییر چشمگیر هستند.

1.بلوند شنی

رنگ بلوند شنی به رنگ بژ متمایل است و بین رنگ های گرم و سرد تعادل برقرار می کند. تقریباً شبیه به رنگ ماسه، سایه دقیق آن بسته به روشن‌تر یا تیره‌تر بودن رنگ متفاوت است. بلوند شنی ظاهر طبیعی‌تری دارد، با هایلایت‌های طلایی که به عمق می‌افزایند. در میان بوم زمستانی، رنگ های بلوند شنی دگرگونی فوق العاده ای به ارمغان می آورد. قبل از اینکه رنگ موی تکراری و همیشگی خود را تمدید کنید، از این ایده ی فوق العاده رنگ مو بلوند شنی الهام بگیرید. این ترکیب رنگ مو با داشتن سایه کم رنگ با تمام تناژ رنگ های پوستی جذاب به نظر می رسد.

رنگ مو بلوند شنی2.بلوند گرم

برخی از رویایی ترین رنگ های موی بلوند را می توان به عنوان “بلوند گرم” توصیف کرد. ما در مورد هایلایت های طلایی، بالیاژ عسلی و هر موی روشنی صحبت می کنیم که انتهای ساقه هاله ای آفتابی دارند. افرادی مانند جنیفر لوپز و ژیزل بوندشن این رنگ‌ها را در لیست محبوب قرار داده‌اند و با گرم شدن تابستان، تقاضا برای این تناژ گرم به شدت در حال افزایش است.

برای درک رنگ بلوند گرم، باید بدانید که موهای بلوند سرد چه شکلی هستند. بلوندهای سرد (در سمت چپ مشاهده می‌شود) سایه‌های کم‌رنگ‌تر شما هستند، مانند پلاتینیوم در برگه جدید باز می‌شود، خاکستری در برگه جدید باز می‌شود یا بلوند یخی در برگه جدید باز می‌شود. در همین حال، بلوندهای گرم (سمت راست) رنگ‌های غنی‌تر و آفتابی‌تری با ته‌رنگ‌های نارنجی، طلایی یا قرمز دارند و در هر نقطه‌ای از طیف سایه‌ای بین بروند عمیق و بژ روشن و روشن قرار می‌گیرند.

بلوند گرم3.بلوند شامپاینی

بلوند شامپاین مانند یک لیوان گازدار، رنگ مویی مناسب برای خانم هایی است که می خواهند براق و باکلاس باشند. این سایه محبوب از موهای بلوند دارای رنگ بلوند طلایی با ته رنگ گلگون است.

وجود تناژهای رز گلد در آن به هیچ وجه بلوند را تحت تأثیر قرار نمی دهد و آن را به ترکیبی عالی تبدیل می کند. این بهترین رنگ برای خانم هایی با پوست رنگ پریده  است، اما تقریبا برای همه رنگ های پوست قابل استفاده است. انتخاب رنگ بلوند شامپاین نیاز به مراقبت و نگهداری زیادی دارد. طبق گفته آرایشگر محبوب ما: «مطمئن شوید که می‌توانید از پس هزینه‌های آن و نگهداری توصیه‌شده برآیید.

بهترین چیز در مورد بلوند شامپاین؟ به گفته کارشناسان، برای همه تناژ پوستها خوب به نظر می رسد. برای انتخاب بلوند شامپاینی عالی، باید به رنگ پوست نگاه کنید. برای افرادی که پوست سردتری دارند، بهترین گزینه رنگ موی بلوند شامپاینی دارای ته رنگ صورتی سرد یا پاستیلی میباشد.

رنگ مو بلوند شامپاینی

4.بلوند خاکستری

استایلیست ها می گویند موهای بلوند خاکستری برای افرادی که رنگ پوست سرد دارند، چه پوست شما روشن، چه متوسط یا تیره باشد، انتخاب خوبی است. رنگ خاکستری با کاهش زردی، پوست های سرد رنگ را تکمیل می کند. با این حال، آرایشگران می توانند رنگ را با هایلایت های گرم یا سردتر تغییر دهند تا با رنگ پوست شما مطابقت داشته باشد. بهترین چیز در مورد موهای بلوند خاکستری این است که نسبت به دیگر موهای بلوند، شما به نگهداری بسیار کمتری نیاز دارید. علاوه بر این، بسته به سایه ای که انتخاب می کنید، کاملاً با هر رنگی ترکیب فوق العاده ای میشود!

ریشه‌های تیره و تارهای بلوند بطرز شگفت انگیزی می‌توانند کاملاً با هم هماهنگ شوند، مخصوصاً وقتی بلوند خاکستری با رنگ سرد را انتخاب می‌کنید که با رنگ موهای طبیعی شما مطابقت داشته باشد.

بلوند خاکستری5.رز بلوند

موهای بلوند همیشه شیک خواهند بود، اما موهای بلوند رز ترکیبی جدید بر روی موهای بلوند با رنگ های رزگلد گرم است. بهترین قسمت موهای بلوند رز این است که با میتواند مکمل هر رنگ  پوستی باشد. به این معنی که مطمئناً به نظر شما خیره کننده خواهد بود! اگر از قبل موهای بلوند دارید، می توانید به سادگی رنگ های رزگلد را به موهای خود اضافه کنید تا ظاهری زیبا داشته باشید. اما اگر موهای مشکی دارید و می خواهید موهای بلوند گل رز را اجرا کنید، به خاطر داشته باشید که این کار کمی کار می برد. روشن کردن موهای شما نیاز به دکلره کردن دارد و هر چه پایه شروع تیره تر باشد، زمان بیشتری برای رسیدن به موهای بلوند گل رز نیاز دارید.

رنگ موی رزگلد6.بلوند طلایی تند

مطمئناً موهای بلوند طلایی گرم به طور طبیعی با رنگ‌های خنثی، هلویی و زرد به خوبی می‌نشینند، اما یک رنگ‌ساز حرفه‌ای می‌تواند به‌طور یکپارچه آن‌ها را با ته‌رنگ‌های پوستی مایل به آبی و صورتی تطبیق دهد. رنگ بلوند طلایی رنگی با پایه گرم است که معمولاً در سطح عمیق‌تری از رنگ مو میباشد. سایه های زیادی از این رنگ وجود دارد، از موهای بلوند طلایی تیره گرفته تا موهای بلوند طلایی کاراملی تا سایه های بسیار روشن بلوند کره ای. حتی می‌توانید موهای بلوند طلایی را با هایلایت امتحان کنید یا با رنگ پایه تیره‌تر و هایلایت‌های بلوند طلایی شروع کنید. واقعاً هیچ محدودیتی وجود ندارد.

رنگ مو بلوند طلایی

7.بلوند پلاتینیوم

موهای بلوند پلاتینی چندین دهه است که جز پرطرفدارترین رنگ موهاست. حتی با وجود تناژ رنگهای دیگر، به نظر می رسد همیشه جذاب و دوس داشتنیس. جدیدترین بلوند پلاتینیومی، با هر نسخه ای که قبلا دیده ایم، متفاوت است. رنگ موهای خاکستری ترندهای موی امسال را به خود اختصاص داده است. رنگ پلاتین جدید در انتهای طیف سردتر با بلوندهای یخی و رنگهای دودی قرار دارد. این سایه های پلاتین به جای پلاتین زرد، نقره ای و پلاتینی هستند.

بسیاری از این رنگ‌های جدید پلاتینیوم ریشه‌های تیره‌تری دارند که اغلب ریشه‌های سایه نامیده می‌شوند. اگرچه ریشه های تیره زمانی خیلی جذاب بودند، اما امروزه جز رنگ موهای انتخابی بعدی میباشد. با تکنیک های رنگ مو مانند بالیاژ، انتقال از ریشه خاکستری به بلوند پلاتینی قطعا انتخاب شما برای تغییر رنگ موهایتان خواهد بود. دوران بلوند پلاتین با پایه زرد خشن گذشته است ،وقت آن است که با یک نقره ای پلاتین ظاهر شوید.

رنگ مو بلوند پلاتینیوم

8.بالایاژ بلوند طلایی

چه کسی به دنبال یک سایه موی بلوند نیست که به اندازه کافی اجرای آن آسان و نگهداریش راحت باشد تا هفته ها و هفته ها بدون هیچ گونه تغییر اضافی دوام بیاورد؟ رنگ بلوند طلایی رنگی با پایه گرم است که معمولاً در سطح عمیق‌تری از رنگ زندگی می‌کند. سایه های زیادی از این رنگ وجود دارد، از موهای بلوند طلایی تیره گرفته تا موهای بلوند طلایی کاراملی تا سایه های بسیار روشن بلوند کره ای. اگه تناژ زردی داره موهات شامپو ضد زردی چاره کارع !

رنگ مو بلوند بالیاژ طلایی9.بروند

ترکیبی از قهوه ای و بلوند، “بروند” به عنوان یک رنگ موی با ماندگاری پایین تری نسبت به بلوند روشن تا ریشه در حال جذب است. یکی از مدل رنگ موی روشن جدید رنگ یروند است . به طور سنتی، رنگهای قهوه ای و بلوند همیشه وجود داشته اند. از یک طرف، افرادی که به رنگ‌های تیره و طبیعی در موهای خود علاقه دارند و از سوی دیگر، بلوندهایی که رنگ روشن‌تر و روشن‌تری را ترجیح می‌دهند. در واقع، هر دو می توانند زیبا باشند و در طول زندگی، بسیاری از افراد متوجه می شوند که سایه ها را تغییر می دهند. اما روند رنگ موی بروند به این معنی است که دیگر مجبور به انتخاب بین این دو نیستید. بروند تکنیک رنگی است که قهوه‌ای و بلوند را با هم ترکیب می‌کند تا نتیجه‌ای از رنگ‌های متملق و آفتاب‌گیر ایجاد کند.

رنگ مو ترکیبی10.رنگ موی روشن و جدید بلوند مروارید

مانند بلوند پلاتینیوم، اما با ترکیب رنگ مرواریدی . این رنگ زمانی که به ریشه‌ها کمی تناژ تیره‌تر اضافه میکند، کاملاً چشمگیر به نظر می‌رسد تا یک رنگ با استایل اصلی ایجاد کند. گزینه های رنگ بلوند می تواند بسیار زیاد باشد، به خصوص وقتی صحبت از بلوند مرواریدی در مقابل بلوند خاکستری باشد. به همین دلیل است که ما این پست را می نویسیم تا به شما کمک کنیم در حوزه انتخاب رنگ مو حرکت کنید و تصمیمی آگاهانه بگیرید.

تفاوت اصلی بلوند مرواریدی و بلوند خاکستری چیست؟ از نظر تن، بلوند مرواریدی در رنگ های گرم قرار می گیرد، در حالی که بلوند خاکستری به رنگ های سرد تعلق دارد. بلوند مرواریدی با ظاهر درخشان و تقریباً متالیک آن مشخص می شود. این امر به موها زیبایی و ظرافت می بخشد. این سایه برای افرادی با رنگ پوست روشن یا روشن ایده آل است، زیرا رنگ پوست آنها را تکمیل می کند.

رنگ موی بلوند مروارید11.بلوند سایه تیره

موهای بلوند تیره تیره ترین رنگ بلوند است که هنوز یک تن از قهوه ای روشن جلوتر است. برخی این رنگ را بسته به گرما، بلوند کاراملی یا بلوند خاکستری توصیف می‌کنند و به خوبی با ریشه‌های تیره جفت می‌شود که در برابر رشته‌های بلوند روشن‌تر جلوه می‌دهند. موهای طبیعی شما همچنین می توانند رنگ گرم یا سرد داشته باشند، که اگر به فکر تغییر ظاهر خود هستید، فاکتور مهمی است که باید در نظر بگیرید. یادگیری رنگ پوست شما اولین قدم برای درک اینکه چه رنگ مویی برای شما مناسب تر است.

رنگ مو بلوند فیدل

12.بلوند بالیاژ

بلوند بالیاژ غیرقابل انکار شما را شیک نشان می دهد! روش‌های مختلفی برای ایجاد رگه‌های بلوند زیبا در موهایتان وجود دارد، اما تکنیک بالیاژ محبوب‌ترین و جذاب ترین روش برای همه دختران است. جای تعجب نیست که بالیاژ به عنوان برجسته سازی سفارشی شناخته می شود، و این بدان معناست که رنگ شناس شما تمام تلاش خود را می کند تا بفهمد چه چیزی برای شما مناسب است.

این تکنیک هایلایت با رنگ مو فیدل به شما ظاهری آفتابی در مدل موهایتان می دهد، شبیه آنچه در مدل ها و افراد مشهور می بینید. بالیاژ همه کاره است و می تواند در رنگ های مختلف شیک به نظر برسد. گرفتن بالیاژ بلوند در بین افرادی با پوست سبزه با موهای قهوه ای تیره بسیار شیک است.

رنگ مو بلوند بالیاژ فیدل

13.رنگ مو بلوند بژ

نکته ای که در مورد رنگ بژ وجود دارد این است: می تواند گرم، سرد، روشن، متوسط و تیره باشد. این یک سایه نیست، بلکه بیشتر یک رنگساژ است، درست مثل اینکه هیچ نوع بلوندی وجود ندارد. در این بژ واقعی، مقداری از همه طیف رنگی را دریافت می‌کنید  مقداری از گرمای طلایی در یک برگه جدید، چند رنگ سرد و یخی به زیبایی با هم ترکیب شده‌اند.

رنگ مو بلوند بژ فیدل14.رنگ موی روشن بلوند کره ای

موهای کره ای معمولا دارای ریشه های تیره تر با هایلایت های کاراملی، بروند (قهوه ای + بلوند) به سمت پایین مو هستند. این یک ظاهر چند بعدی ایجاد می کند که برای پاییز عالی است. بعلاوه، هایلایت های کاراملی و بلوند به رنگ بلوند یا قهوه ای گرمتر نزدیکتر هستند بنابراین در سبزه ها طبیعی تر به نظر می رسند. (کاتالوگ رنگ مو فیدل)

رنگ مو بلوند کره ای15.رنگ مو بلوند یخی

بلوند یخی برعکس موهای بلوند مرواریدی و هایلایت تا حد ممکن سفید می شوند، گاهی اوقات با رنگ نقره ای، تعادل برفی از یخ و نرمی را کامل می کنند. مانند بلوند پلاتین، موهای بلوند یخی بسیار کم رنگ است، اما به جای رنگ سفید مرواریدی روشن، موهای بلوند یخی از ته رنگ های سرد بنفش و آبی استفاده می کند تا درخشندگی و براقیت بیشتری داشته باشد. در حالی که پلاتین رنگ پریده و همچنین رنگ سردی دارد، اغلب هنوز رگه هایی از بژ گرم دارد تا در خانواده بلوندها ثابت بماند. برعکس، موهای بلوند یخی و هایلایت تا حد ممکن سفید می شوند، گاهی اوقات با رنگ نقره ای، تعادل برفی از یخ و نرمی را کامل می کنند.

رنگ مو بلوند یخی

کلام آخر

رنگ مو می تواند ظاهر شما را متحول کند و استایل شما را به حد زیادی متفاوت کند، و چه بخواهید یک بالیاژ ظریف یا تغییر کلی مو داشته باشید، قهوه ای روشن یکی از بهترین رنگ های مو برای کار است. همچنین می‌توانید موهای خود را با سایه‌های قهوه‌ای روشن مانند کهربا، دارچینی، ماهاگونی یا زنجبیلی به عنوان هایلایت یا بالیاژ زیبا کنید. از آنجایی که در وسط طیف رنگ مو قرار دارد، قهوه ای روشن با طیف وسیعی از رنگ های چهره، رنگ مو و انواع مو هماهنگ می شود.

بنابراین، اگر شما بلوند هستید، می توانید به سادگی به قهوه ای روشن تبدیل شوید، و سبزه ها نیز می توانند همین کار را انجام دهند. جای تعجب نیست که بسیاری از مردم به دلیل محبوبیت روزافزون ترند بلوند، موهای خود را قهوه ای روشن می کنند. پس برای چی منتظری؟ از ایده های رنگ موی روشن که در این مقاله به اشتراک گذاشته شده است الهام بگیرید و از روند رنگ موهای بلوند استفاده کنید.

1 دیدگاه در “15 ترکیب رنگ موی روشن جدید و پرطرفدار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هر هفته کالاهای جدید اضافه می کنیم!

اگه میخوای از تخفیفات شگفت انگیز ما جا نمونی، شماره موبایلت رو بزار بهت پیامک میدیم!

سبد خرید

ورود

ورود | ثبت نام
Instagram YouTube linkedin Telegram
فروشگاه
0 علاقه مندی
0 محصول سبد خرید
حساب کاربری من
اطلاع از مقالات و تخفیفات

میخوای همراه با مقالات کد تخفیف هم برات ارسال کنیم؟

آدرس ایمیلت رو وارد کن تا جا نمونی!